| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Powiadom znajomego | Newsletter | Słupsk Wyszukiwarka | Facebook | Forum dyskusyjne | Bursztynowa Księga Szczęścia | Youtube | Google+ |
Polski English Deutsch
Wybrzeże Słowińskie Herb Słupska Słupcio Ze Słupska - Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia
- | - Słupsk - Stolp - Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia! - SŁUPCIO ze Słupska - Legenda Słupska - Talizman Łowcy Niedźwiedzi - | -
Ratusz miejski w Słupsku
Słupcio Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia

Słupcio Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia
Ratusz miejski w Słupsku

Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia


Słupcio Niedźwiadek Szczęścia Słupcio Ze Słupska Najsłynniejszy Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia / Warunki używania

Poniżej znajdują się warunki umowy prawnej zawartej między Użytkownikiem i Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia. Korzystanie z dostępu do tego serwisu WWW, przeglądanie go i/lub używanie oznacza, że Użytkownik przeczytał i zrozumiał niniejsze warunki oraz że zgadza się ich przestrzegać jak również działać zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami, w tym z prawem i przepisami dotyczącymi kontroli eksportu i reeksportu. Brak zgody na niniejsze warunki uniemożliwia korzystanie z tego serwisu WWW.

W tym serwisie WWW mogą znajdować się uwagi dotyczące praw własności oraz informacje na temat praw autorskich. Należy przestrzegać warunków dotyczących tychże praw oraz stosować się do nich. Znajdujące się tu informacje mogą zawierać nieścisłości techniczne lub błędy typograficzne.

Informacje te mogą zostać zmienione lub zaktualizowane bez uprzedzenia. Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia może także dokonywać ulepszeń i/lub zmian w opisanych tu produktach i/lub programach w dowolnym momencie, bez obowiązku informowania o tym Użytkownika.

Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za nieścisłości pojawiające się w informacjach dostarczanych przez Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia, a Użytkownik korzysta z takich informacji na własne ryzyko. Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia nie gwarantuje, że zgłaszane problemy będą mogły być rozwiązane dzięki informacjom udostępnianych przez Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia. Udostępnianie informacji nie oznacza, że Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia udziela jakichkolwiek licencji na prawa autorskie, patenty lub inne prawa własności intelektualnej.

Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia nie oczekuje od Użytkownika przekazywania za pośrednictwem serwisu WWW informacji poufnych lub prawnie zastrzeżonych. Wszelkie informacje i materiały wysłane do Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia uznaje się za NIEPOUFNE. Wysłanie wszelkich informacji lub materiałów do Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia jest równoznaczne z udzieleniem Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia nieograniczonego, nieodwołalnego prawa do używania, powielania, prezentowania, modyfikowania, przesyłania i dystrybucji tych informacji lub materiałów. Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia ma także prawo do nieograniczonego korzystania ze wszelkich pomysłów, koncepcji, (know-how) i technik, jakie zostaną przysłane do Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia w jakimkolwiek celu. Jednocześnie Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia nie będzie publikować nazwiska ani żadnych innych informacji o osobie, która przysłała informacje lub materiały, chyba że: (a) Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia uzyska zgodę takiej osoby na opublikowanie jej nazwiska; lub (b) Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia uprzednio powiadomi taką osobę, że nadesłane przez nią informacje lub materiały będą publikowane lub udostępniane w inny sposób wraz z podaniem nazwiska tejże osoby; albo (c) wymaga tego prawo.Słupcio Niedźwiadek Szczęścia Kup bajkę, gadżet lub pobierz ulotkę!
Słupcio Niedźwiadek Szczęścia Pobierz plakat lub baner!
Słupcio Niedźwiadek Szczęścia Nie udało się wylicytować Słupcia na Charytatywnym Balu Prezydenta Słupska? Wygraj go w naszym konkursie!Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>


Web Informer Button

Słupcio Ze Słupska Bursztynowy Niedźwiadek Szczęścia